Spoil13

Spoil13

سلام..
محمد راحان هستم...به بلاگ من خوش اومدید...
اوقات خوشی رو براتون ارزومند هستم...
تو این بلاگ از گیم...انیمه ..انیمیشن..فیلم
.موزیک و خلاصه همه چیز مطلب گزاشته میشه....
وبه علاوه داستان ها و نوشته های بنده حقیر که امیدوار خوشتون بیاد..از دوستان اهل قلم...
(اگر اکسو ال باشند که چه بهتر*_*) دعوت به همکاری میشه..که انشالله یه تیم نویسندگی راه بندازیم...
و ...همین...
لذت ببرید.

آخرین مطالب
آخرین نظرات
نویسندگان

معرفی شخصیت های مورتال کمبت . KUNG LAO

پنجشنبه, ۷ مرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۱۶ ب.ظ
شخصیت و کاراکتر باحالی که امروز معرفیش میکنم جناب کونگ لاو هستند..
امیدوارم که خشتون بیاد.
نظر ندید میخورمتوننام واقعی: Kung Lao

سن: 24 ( در مورتال کامبت 2)

قد: 175 سانتی متر

وزن: 80 کیلو گرم

مکان زندگی : قلمرو زمین

زادگاه: قلمرو زمین

ظهور:

Mortal Kombat 2 Mortal Kombat 3 Ultimate Mortal Kombat 3 Mortal Kombat Gold Mortal Kombat Trilogy Mortal Kombat:Deadly Alliance Mortal Kombat Deception (cameo) Mortal Kombat: Shaolin Monks Mortal Kombat: Armageddon Mortal Kombat (2011)

نژاد: انسان

متحدین:

Raiden ">Fujin Liu Kang Bo' Rai Cho Sub-Zero ">Cyrax Kitana ">Ermac Nightwolf ">Johnny Cage Sonya Blade Kai ">Jax Stryker

دشمنان:

Quan Chi Shang Tsung Onaga ">Mileena Goro ">Baraka Kintaro ">Reptile Noob Saibot

سلاح ها:

Battle Axe (MKG) Broadsword ">Razor-Rimmed Hat (MK:DA, MK:A)

سبک های مبارزه:

Mantis">Shaolin Fist (MK:DA, MK:SM, MK:A) Kenpo">White Lotus (MK:SM)

دسته:

خوب

طراح:

Anthony Marquez (MKII, MK3, UMK3, MKT)

کنگ لائو یکی از کاراکتر ها در سری بازی های مبارزه مرگبار هست. اولین حضور او به مورتال کامبت 2 بر می گرده.

درباره کنگ لائو:

کنگ لائو یکی از راهب های شائولین و جز گروه نیلوفر سفید بود. او از فرزندان خاندان بزرگ کنگ لائو محسوب می شد؛ اما بر خلاف اجدادش ، میل قهرمانی نداشت و ترجیح می داد زندگیش در آرامش قرار بگیره. او در بین راهب های شائولین جزو صلح طلب ترین آن ها بود ؛ اما در مواردی که بهش یا به دوستانش و یا حتی به قلمروی زمین حمله می کردن؛ به شدت سرکشان رو مورد مجازات قرار میداد.

از شناسه های بارز کنگ لائو ، کلاه تیغه ای شکل و برنده اش هست که او در مبارزاتش به طور موثری ازش استفاده می کنه. حتی بیشتر فتالیتی های اون بوسیله کلاهش انجام می گیره. جالب اینجاست که جان تابیس ((John Tobias)) یکی از سازندگان مورتال کامبت در مصاحبه با ای جی ام (EGM) در سال 1995 اذعان داشت که ایده کلاه کنگ لائو بر گرفته از یکی از فیلم های سینمایی جمیز باند در سال 1964 بوده ؛به این طریق که شخصی به نام Oddjob در این فیلم، کلاه خودش رو به عنوان سلاح پرتاپ می کرد.

از دیگر مطالبی که در مورد کنگ لائو می توان ذکر کرد اینه که او یکی از نزدیکترین دوستان لو کنگ به حساب می شد.

خط داستانی:

مورتال کامبت 2:

کنگ لائو مثل سایرین راهب ها آموزش دیده شد. او آخرین نسل از خاندان بزرگ کنگ لائو بود. کنگ لائوی بزرگ ( جد کنگ لائوی فعلی) از بزرگ ترین قهرمانان مبارزات مرگبار به شمار می رفت و سال های متمادی قهرمانی رو در اختیار داشت؛ اما سرانجام بعد از 500 سال ، با کشته شدن لائوی بزرگ بوسیله ((گورو)) ،این عنوان قهرمانی به این نسل از شوکان رسید. با مرگ کنگ لائوی بزرگ ، شنگ سانگ بر این مبارزات حکمرانی کرد.

وقتی که معبد شائولین بوسیله ((باراکا)) و تارکاتان های دیگه مورد حمله قرار گرفت؛ کنگ لائو به همراه دوست خود لو کنگ برای انتقام جویی از برادران راهب خود، به اوتولد سفر کردند؛ البته هدف نهایی او از این سفر بازسازی دوباره جامعه نیلوفر سفید در مدرسه وو شی ، برای آموزش نسل جدیدی از مبارزین بود. پس سفر کنگ لاتو و لو کنگ به اتولد و شکست شائوکان بوسیله لو ، راهب های شائولین به زمین بازگشتن و آموزش نسل جدید مبارزین آغز گردید.

مورتال کامبت 3:

وقتی که شائوکان قلمروی زمین رو مورد یورش قرار داد؛ کنگ لائو به طور موقت طرح بازسازی دوباره جامعه نیلوفر سفید رو رها کرد. او در این یورش با شائوکان رودر رو شد. اما شاتوکان با جادو نیرومند خود کنگ لائو رو زخمی کرد در حدی که وی روبه مرگ رفت. خبر زخمی شدن کنگ لائو به لو کنگ رسید و او شائوکان رو به مبارزه طلبید و در این مبارزه برای دومین بار شائو کان رو شکست داد.

مورتال کامبت گلد:

بعد از این واقعه، کنگ لائو به معبد شائولین برنگشت و اجازه داد که همه باور کنن که او کشته شده تا در آرامش زندگی کنه ؛ اما این آرامش زیاد طول نکشید چون شیناک به همراه نیروهای خودش به زمین یورش برد و اینکه کنگ لائو فهمید که گورو که جد بزرگش رو کشته بود؛ زنده هست. پس از شکست خوردن شیناک ، کنگ لائو تصمیم گرفت که گورو رو نابود کنه اما به دلیل اینکه گورو پیمان صلحی رو با پرنسس کیتانا بسته بود ؛ از این تصمیم منصرف شد.

مورتال کامبت: اتحاد مرگبار

با کشته شدن لو کنگ در اتحاد مرگبار، کنگ لائو تصمیم به مبارزه علیه شنگ سانگ و کوانچی گرفت و این موضوع را با رایدن مطرح کرد؛ به دلیل در حد نصاب نبودن توانایی کنگ لائو، رایدن استاد بوراچیو رو مامور به آموزش کنگ لائو کرد. پس از مدتی کنگ لائو به همراه رایدن و کیتانا عازم مبارزه با دو جادوگر شدند؛ اما کنگ لادو به دست شنگ سانگ و کیتانا به دست کوانچی کشته شد و رایدن در مقابل این دو جادوگر تنها ماند. با این مرگ کنگ لائو اسیر طلسم اوناگا شد.

اما این پایان راه او نبود چرا که بعدها توسط ارمک از دست طلسم اوناگا رهایی پیدا کرد.

مورتال کامبت:آرماگدون

با توجه به بیوگرافی (( فوجین)) ، کنگ لائو با وی متحد گردید تا به کمک هم دوستان قدیمی خود رو یعنی لو و رایدن رو به حالت عادی بازگردانند و اگر راهی برای برگرداندن اونا پیدا نکردن مجبور خواهند شد که لو و رایدن رو نابود کنن.

در پایان کار او در آرماگدون ، وی با شکست دادن ((بلیز)) ، روح جد بزرگ خود رو مشاهده کرد و به این واسطه به زمان قبل سفر کرده و در نبردی در مقابل گورو قرار گرفت و با شکست گورو به قهرمان مبارزات مرگبار تبدیل گشت؛ اما با این حال بین لو و کنگ لائو هیچ گاه رقابتی برای تصاحب این مقام صورت نگرفت.

برخی از نکات ناچیز: -از نظر جامعه نیلوفر سفید، کنگ لائو قهرمان اون ها حساب می شد و برای مسابقات مرگبار مد نظر گرفته شده بود؛ اما کنگ لائو این عنوان رو نپذیرفت و ترجیح داد که یه زندگی اروم داشته باشه؛ بنابراین جامعه نیلوفر سفید به جای اون لو کنگ رو برای مبارزه فرستادند.

منبع: http://wiki.mkcenter.ir/Kung_Lao


موافقین ۲ مخالفین ۰ ۹۵/۰۵/۰۷
ryoma sama

نظرات  (۳)

داداش هر کاری کردم عکسش باز نشد منم فقط از رو قیافه میشناسمشون . لطفا ی عکس دیگه ازش بزار
پاسخ:
وای خدا....
داداش همونیه که کلاه داره...کلاهش لبش اهنیه...
یکم فکر کن یادت میاد...
عکسش رو هم به روی چشم عوض میکنم
هاااااا .... الان یادم اومد
اوکی اوکی
پاسخ:
افرین...
خداروشکر
قالب جدید مبارک ...
پاسخ:
ممنان

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">