Spoil13

Spoil13

سلام..
محمد راحان هستم...به بلاگ من خوش اومدید...
اوقات خوشی رو براتون ارزومند هستم...
تو این بلاگ از گیم...انیمه ..انیمیشن..فیلم
.موزیک و خلاصه همه چیز مطلب گزاشته میشه....
وبه علاوه داستان ها و نوشته های بنده حقیر که امیدوار خوشتون بیاد..از دوستان اهل قلم...
(اگر اکسو ال باشند که چه بهتر*_*) دعوت به همکاری میشه..که انشالله یه تیم نویسندگی راه بندازیم...
و ...همین...
لذت ببرید.

آخرین مطالب
آخرین نظرات
نویسندگان

معرفی شخصیت های مورتال کمبت. KITANA

يكشنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۱۰ ب.ظ
سلام
اینم معرفی جدیدنام واقعی: kitana

سن: 10000 سال

قد: 175 سانتی متر

وزن: 58 کیلوگرم

مقام: شاهزاده

زادگاه: ادنیا (Edenia)

سکونت:

ادنیا / دنیای خارج (Outworld)

نژاد: ادنین (Edenian)

سلاح ها: Steel Fans (MKII, UMK3, MKT,

MKAdvance, MKG, MK:DA, MK:U, MK:A, MK:SM, MKvsDCU, MK 2011) Flying Blade (MKG)

سبک های مبارزه:

Eagle Claw (MK:DA, MK:U) Ba Gua (MK:DA, MK:U, MK:A)

دسته:

خوب ( سابقا ناخواسته اهریمن)

ظهور:

Mortal Kombat II Mortal Kombat 3 (cameo) Ultimate Mortal Kombat 3 Mortal Kombat Trilogy Mortal Kombat 4 Mortal Kombat Gold Mortal Kombat Advance MK: Deadly Alliance MK: Shaolin Monks MK: Deception (Action Replay Only) MK: Unchained MK: Armageddon MK vs. DC Universe Mortal Kombat (2011)

متحدین:

Liu Kang Jade Sindel Ermac Kung Lao Cyber Sub-Zero Kung Lao Sonya Blade Raiden Johnny Cage Jax Nightwolf Stryker Smoke Kabal

دشمنان:

Mileena Baraka Shao Kahn Quan Chi Shang Tsung Reptile Baraka Kano Noob Saibot Sheeva

طراح:

Katalin Zamiar (MKII) Becky Gable (UMK3, MKT, MKAdvance) Talisa Soto (Mortal Kombat (film), Mortal Kombat Annihilation) Jennifer DeCosta (MK: Live Tour) Lexi Alexander (MK: Live Tour) Cree Summer (MK:DotR) Dara Tomanovich (MK: Conquest) Audie England (MK: Conquest) Lita Lopez (MK:SM) Lorrisa Julianus (MKvsDCU) (Motion Capture) S.G. Willie (MKvsDCU) (voice) Brenda Barrie (MK 2011) (Motion Capture) Karen Strassman (MK 2011) (voice) Sam Tjhia (Mortal Kombat: Legacy)

کیتانا یه شخصیت افسانه ای در سری بازی های مبارزه مرگبار هست که اولین حضور او به نسخه دوم بازی برمی گرده.

درباره کیتانا:

شاهزاده کیتانا 10000سال سن داره. اگرچه برای سال ها از متحدین وفادار شائوکان (Shao Kahn) بود؛ اما زمانی که واقعیت رو در مورد گذشته خود فهمید؛ جزء دشمنان وی گردید و قلمرو خود یعنی ادنیا رو از دست امپراتور آزاد کرد. او همچنین ارتشی رو تشکیل داد و به دنیای خارج حمله کرد تا شانس هرگونه بازیابی قدرت رو از شائوکان بگیره. او و لوکنگ (Liu Kang) به هم دیگه علاقه پیدا کردند ؛ حتی زمانی که کنگ به دست اتحاد مرگبار کشته شد ؛ او علاقه خودش رو حفظ کرد.

خط داستانی:

اولین حضور شاهزاده کیتنا به نسخه دوم مبارزات مرگبار برمی گرده. او به عنوان دختر و گارد شخصی شائوکان معرفی گردید. او دختر واقعی شائوکان نبود؛ اما به عنوان دختر خوانده امپراطور به منظور تحکیم فرمانروایی بر قلمرو ادنیا ف پذیرفته شد. شائوکان در واقع فرمانروای ادنیا ، شاه جراد (Jerrod) رو به قتل رسونده بود و پس از اون با همسر شاه یعنی ملکه سیندل (Sindel) ازدواج کرده بود. (نویسنده: این سازنده ها نکردن یه بار قیافه مرحوم مقتول، شاه جراد رو نشون بدن!). اما روزی کیتانا به واقعیت ماجرا پی برد ؛ از طرفی شائوکان به جادوگر خود شنگ سانگ (Shang Tsung) تعلیم داده بود تا قلی یکسان رو برای کیتانا خلق کنه. این قل، ملینا (Mileena) ، همزاد متضاد و اهریمن شاهزاده بود.

کیتانا زیر نظر شائوکان بزرگ شد. او از روی وظیفه شناسی ، در خدمت وی بود چرا که فکر می کرد ؛امپراطور پدر واقعیش هست. او به همراه دوست صمیمی اش جید (Jade) و خواهر شیطانی اش ملینا جزو گارد شخصی شائوکان بودند. زمانی که او واقعیت رو در مورد گذشته خودش فهمید ( کسی که این اطلاعات رو به کیتانا داد نینجا رین (Rain) ژنرال ارتش ادنیا بود.) ؛ با این حال وفاداری خودش رو به طور ظاهری حفظ کرد. او منتظر زمانی مناسب بود تا به طور علنی مخالفت خودش رو آشکار کنه. این فرصت فرا رسید ؛ زمانی که شائوکان و شنگ سانگ قهرمانان قلمرو زمین رو فریب دادند و به دنیای خارج کشاندند؛ او داخل مسابقات شد و به صورت مخفی با یکی از قهرمان ( که به احتمال زیاد لو کنگ بود) ارتباط برقرار کرد تا به اون ها کمک کنه به منظور اینکه بتونند شائوکان رو شکست بدند. اما ملینا خواهر کیتانا ، متوجه این کار وی گشت. ملینا به کیتانا حمله کرد چرا که از نظر وی ، او خائن بود. کیتانا که راهی جزء دفاع از خودش نداشت؛ خواهر و همزاد خودش رو شکست داد و کشت. (نویسنده: به همین راحتی و خوشمزگی! ماکارونیه...ببخشید....رفتم تو حاشیه...ادامه ماجرا!) بعد از این کار فاش شد که شاهزاده دیگه به شائوکان وفادار نیست.

بعد از فرار جنگجویان قلمرو زمین از دنیای خارج ، کیتانا زندانی و به خاطر قتل ملینا محکوم به مرگ شد. (نویسنده: حالا با چی معلوم نشد...ولی فکر کنم قرار شد بنده خدا رو با ارپی جی -7 به رگبار ببندند!). با این حال وقتی ملکه سیندل احیا شد و شائوکان بار دیگه قلمرو زمین رو مورد تاراج قرار داد؛ او تونست که از زندان فرار کنه و به نیروهای زمینی بپیونده. هدف کیتانا این بود که مادرش ، سیندل رو نجات بده و روح اون رو از پلیدی پاک کنه.

او همچینین با دوست خود جید روبرو شد که از طرف کان فرستاده شده بود تا وی رو دستگیر کنه. کیتانا جید رو قانع کرد تا از شائوکان سرپیچی کنه و به نیروهای روشنایی بپیونده. جید کمی بعد به شاهزاده کمک کرد تا رپتایل (Reptile) رو که همانند جید برای دستگیری کیتانا فرستاده شده بود؛ شکست بده. سرانجام او به مادرش رسید و توانست که روح وی رو از اسارت کان ازاد کنه. همزمان با این امر حمله شائوکان به قلمرو زمین با شکست مواجه شد و کیتانا به همراه ملکه سیندل قادر شدند که همانند قلمرو زمین ، قلمروی خودشون ادنیا رو از دست امپراطور آزاد کنند. بعد از این واقعه شاهزاده از لو کنگ صمیمانه تشکر کرد.

قلمرو زمین که داشت با دنیای خارج ادغام می شد؛ به وضعیت عادی خود برگشت ؛ اما با این حال مدتی نگذشت که خطری جدید پدیدار گشت و این خطر کسی نبود جز شیناک (Shinnok) خدای ارشد مرطود. او و وزیرش کوان چی (Quan Chi) از قلمرو زیرین (Netherrealm) که مدت ها فراموش شده بود؛ ادنیا رو مورد هجوم قرار دادند و حکمرانان مشروع این قلمرو رو زندانی کردند. با این حال کیتانا زمانی که خواهر احیا شده اش درحال زندانی او بود؛ وی رو شکست داد و موفق به فرار شد. ( نویسنده:ملینا دوباره احیا شده بود و اینبار به شیناک خدمت می کرد.). کمی بعد نیروهای تاریکی از ریدن (Raiden) و همراهانش شکست خوردند و در پی این ماجرا قلمرو ادنیا نیز بار دیگه آزاد گشت.

درست بعد از این ماجرا کیتانا روبروی لوکنگ ظاهر گشت و به وی پیشنهاد ازدواج رو داد و همچنین به وی گفت تا با هم دیگه به عنوان شاه و ملکه می تونند بر ادنیا حکمرانی کنند.(نویسنده: …WOW عجب پیشنهادی!!....ولی خوب لوکنگ سن نتیجه که چه عرض کنم ، سن نسل دهم کیتانا رو داره!!!). با این حال لو کنگ از روی اکراه ، این پیشنهاد رو رد کرد چرا که او قهرمان قلمرو زمین محسوب می شد.(نویسنده: ای خاک تو سرت...هرکی جای تو بود با سر می رفت ادنیا!)

بعد از شکست شیناک ، کیتانا فهمید که شائوکان هنوز زنده مونده و قصد احیا سازی نیروهای خودش رو در دنیای خارج داره. با آگاهی از این که ادنیا زخم خورده هست؛ او با عجله اتحادی رو با شوکان ها (Shokan) و تشکیل داد. شوکان ها نژادی باستانی و نیرومند بودند که توسط امپراطور که تضعیف شده بود ؛ به خفت و زاری کشیده شده بودند. بعد از پیمان صلح بین کیتانا و گورو (Goro) ، کیتانا نیروهای متحد خودش رو برای جنگ آماده کرد. چند سال بعد این لشکر به فرماندهی او و شاهزاده گورو به دنیای خارج حمله کردند. اگرچه در ابتدا پیروز شدند ولی بعد جنگ رو باختند؛ مخصوصا زمانی که گورو به وسیله نینجای اسرار آمیز، نوب سایبات (Noob-Saibot) در حد مرگ ضربه دید.

کمی بعد نیز، کیتانا آگاه شد که شائوکان توسط قاتلین ناشناخته ای به قتل رسیده. با شنیدن این خبر، وی فکر کرد که بالاخره جنگ و خونریزی پایان یافته ؛ بنابراین به ادنیا بازگشت و حالا می تونست در آرامش به زندگی خود ادامه بده. با این حال کمی بعد او با متحد قدیمی خود کنگ لائو (kung Lao) رو برو شد که وی رو از خطر جدید اتحاد مرگبار شنگ سانگ و کوان چی آگاه ساخت. ( نویسنده: یه بار دلم خواست این کوان چی توی هیچ ماجرایی نباشه!)کنگ لائو به کیتانا نحوه کشته شدن شائوکان و لو کنگ رو توسط این دو تشریح کرد و اظهار داشت که اتحاد مرگبار قصد احیای ارتش فناناپذیر دراگون کینگ رو دادند. با شنیدن این اخبار ، کیتانا به شدت متاثر شد و قلبش شکست. (نویسنده: آخی...! آخه چرا دختر مردم رو توی این موقعیت قرار می دین!؟)

با وجود غم و اندوه فراوان کیتانا به دلیل کشته شدن لو کنگ به دست اتحاد مرگبار، او به متحدین قدیمی خود برای مقابله با خطر جدید پیوست. با این حال اتحاد مرگبار پیروز شد و قهرمانان کشته شدند. کینانا با این که اخیرا توانایی های رزمی اش زیر نظر استاد بو را چو (Bo Rai Cho) بود در نبردی تن به تن توسط کوان چی کشته شد.

کمی بعد او و متحدین قدیمی اش ، توسط اوناگا (Onaga) دوباره احیا شدند. اوناگا به طلسمی نیرومند اون ها رو به خدمت خود گرفته بود تا بتونه قلمرو خودش رو گسترش بده. اوناگا از کیتانا استفاده کرد تا مادرش، سیندل رو زندانی کنه چرا که سیندل هیچ گاه با دختر خود نمی جنگید. با این حال سیندل به وسیله جید آزاد شد و به اتفاق هم این دو به دنیای خارج رفتند تا راهی پیدا کنند که اوناگا رو شکست بدند و کیتانا رو از حالت اهریمنی خودش خارج کنند.

چیزی که بر کیتانا نا معلوم بود؛ این بود که روح لو کنگ احیا شد و بعد ها سر و کله نینجای قرمز رنگ ارمک (Ermac) پیدا و با اون ها متحد گردید. با توجه به پایان ارمک ، مشخص گردید که وی موفق شد تا روح متحدین زمینی خودش رو از دست اوناگا نجات بده. به تبع اون روح کیتانا نیز از نترل اوناگا خارج شد و در پی اون وی به ادنیا بازگشت.

در راه وی بلیز (Blaze) رو مشاهده کرد که به او در مورد خطر جدیدی که قلمروها رو تهدید می کرد ؛ آگاهی داد و به کیتانا گفت تا به وی بپیونده تا با اون روبرو بشند. کیتانا خسته و نومید از جنگ همیشگی بود اما بلیز این اطمینان رو به وی داد که جنگ درنهایت به پایان می رسه. بعد از مدتی او در نبرد آرماگدون ظاهر گردید و در نبرد نهایی کشته شد.

برخی از نکات جزئی:

- طراحی چهره کیتانا در سری مورتال کامبت گلد از روی صورت تالیسا ستو (Talisa Soto) بازیگر نقش کیتانا در فیلم اول و دوم مبارزات مرگبار صورت گرفته شد.

- در سری دیسپشن کیتانا از لیست شخصیت های قابل بازی حذف گردید و جید جانشین وی شد چرا که جید در چند سری حضور نیافته بود.


موافقین ۲ مخالفین ۰ ۹۵/۰۵/۱۰
ryoma sama

نظرات  (۲۰)

اوا!
پاسخ:
چیه؟
عالی عالی عالی
پاسخ:
ممنان
کیتانا خیلی خر زوره ... کیتانا دوست!
پاسخ:
خجالت بکش بچه خخخ

یه پیشنهاد میتونی بعد از تموم شدن معرفی ها یه پست بزاری که اگه شما بخواید مرتال بازی کنید کدوم کاراکتر ها رو انتخاب میکنید . خیلی باحال میشه
پاسخ:
اوکی چشم
نوب و کیتانا در کنار هم میشند یک تیم شکست ناپذیر
پاسخ:
به علاوه ی ارمیک هاهاهاها
خیلی پست خوبی بود راحان
آریگاتو ^^
پاسخ:
قربان شما
راستی ممنون ک توی وبم نظر میدی ^_^
پاسخ:
خواهش.دادا
نقل قول :
مخصوصا زمانی که گورو به وسیله نینجای اسرار آمیز، نوب سایبات (Noob-Saibot) در حد مرگ ضربه دید.

خوشم میاد نوب کلا همه رو نابود میکنه :دی
پاسخ:
هاهاهاهاها
مثه خودمه دیگه..
لباس نینجام رو که پوشیدم دقیقا تصویر نوب اومد تو ذهنم
چرا خجالت خب قویه :دی
از دخترای قوی خوشم میاد
پاسخ:
خاک به سرم..
از دست رفتی...
نمیدونم چرا ولی وقتی این تیکه رو خوندم "درست بعد از این ماجرا کیتانا روبروی لوکنگ ظاهر گشت و به وی پیشنهاد ازدواج رو داد" به طور خودکار آهنگ بادابادا مبارک بادا توی ذهنم پخش شد :دی
پاسخ:
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
وای خدا بگم چیکارت نکنه رایان...
پس سیندل مامانش بوده :دی
خخخخخخ
خوشم میاد این کوان چی کلا همه جا هس :|
پاسخ:
خخخخخخ
بلی مادر بانو کیتانا بودند..
تسون ایسان رو دیدی که..دقیقا منو یاد کیتانا میندازه

چرا همه انلاینن:|
پاسخ:
محض تفریح و سرگرمی..
خو اومدند مطالب وب رو بخونند..
راستی من در مورد اون گنجیشکه خیلی فکر کردم..
متوجه شدم یه زید (گنجیشک نر یا ماده)..رو اون درختا داشته حتما

راحان ب فکر کردن ادامه بده:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
تو. فوق العاده ای!
پاسخ:
ببین...
اوکی
:)))))
تو فوق العاده ای ک:)))))
پاسخ:
دی
اسکل!
چرا فقط مینویسی دی؟
یه : هم داره ها:|
پاسخ:
نچ... فقط دی
۲۱ مرداد ۹۶ ، ۱۵:۱۱ پرنسس قلعه ماه
به به عشق کردم ....... این بهترین لحظات زندگی من بود ...... آریگاتو
پاسخ:
؟؟؟؟کیتانا؟؟؟؟؟؟؟؟بهترین لحظات؟؟؟؟؟
۲۲ مرداد ۹۶ ، ۲۰:۳۵ پرنسس قلعه ماه
بعله دوسش میدارم ^_^ خوشگلهههههههههه دوسش نمی‌داری لرد بزرگ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گریهههههههههههههههه :(
پاسخ:
عه...نه کیتانا شخصیت بسیار قوی ایه و در بین دخترا هم معروف و پر طرفداره...

۲۳ مرداد ۹۶ ، ۱۱:۲۸ پرنسس قلعه ماه
خوشگله خوشگله کاش موهای منم سیاه بوووووووووووود گریهههههههههههههه
پاسخ:
عهههههههههههههه
موهات خیلی قشنگه که پرنسس....

۲۳ مرداد ۹۶ ، ۲۰:۱۷ پرنسس قلعه ماه
کی گفته من از این خوشم میاد ؟؟؟؟؟؟ زشت سیاه سوخته بی حیا 
پاسخ:
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
باشه بابا
۲۴ مرداد ۹۶ ، ۱۲:۲۹ پرنسس مرده
    :)

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">