Spoil13

Spoil13

سلام..
محمد راحان هستم...به بلاگ من خوش اومدید...
اوقات خوشی رو براتون ارزومند هستم...
تو این بلاگ از گیم...انیمه ..انیمیشن..فیلم
.موزیک و خلاصه همه چیز مطلب گزاشته میشه....
وبه علاوه داستان ها و نوشته های بنده حقیر که امیدوار خوشتون بیاد..از دوستان اهل قلم...
(اگر اکسو ال باشند که چه بهتر*_*) دعوت به همکاری میشه..که انشالله یه تیم نویسندگی راه بندازیم...
و ...همین...
لذت ببرید.

آخرین مطالب
آخرین نظرات
نویسندگان

معرفی شخصیت های مورتال کمبت. Liu King

دوشنبه, ۱۱ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۴۲ ب.ظ

فکر کنم معشوقه ی کیتانا بودند ایشون......

خب..بیخیال..

معرفیه جدیده دیگه.......

نام واقعی: Liu Kang


سن: 24 ( در مورتال کامبت 1)


قد: 176 سانتی متر


وزن: 80 کیلو گرم


مکان زندگی: قلمرو زمین


زادگاه: قلمرو زمین


ظهور:


Mortal Kombat, Mortal Kombat 2, Mortal Kombat 3, Ultimate Mortal Kombat, Mortal Kombat Trilogy, Mortal Kombat 4, Mortal Kombat Gold, Mortal Kombat Deadly Alliance, Mortal Kombat Deception, Mortal Kombat Unchained, Mortal Kombat Shaolin Monks, Mortal Kombat Armageddon, Mortal Kombat vs DC Universe, Mortal Kombat 2011


نژاد: انسان


متحدین:


Raiden, Kung Lao, Kitana, Johnny Cage, Sonya Blade, Sub-Zero, Jade, Jax, Night Wolf, Fujin, Ermac, Bo' Ra Cho, Kai, Shujinko, Cyrax, Stryker, Li Mei, Sindel


دشمنان:


Shao Kahn, Quan Chi,Shang Tsung, Shinnok, Goro, Kintaro, Motaro, Sheeva, onaga, Kano, Reptile, Rain, Noob Saibot, Mileena, Reiko, Baraka, Tanya


*
سلاح ها:

Dragon Sword (MK4, MKG)
Nunchaku (MK:D, MK:A)

سبک های مبارزه:

Jun Fan (MK:D, MK:A)
Pao Chui (MK:D)
Jeet Kune Do (MK:SM)
Choy Lay Fut (MK:SM)
Monkey (MK:SM)
Dragon (MK:SM)

دسته: خوب

طراح:

Ho Sung Pak (MK, MKII)
Eddie Wong (MK3, UMK3, MKT)
Robin Shou (both films)
Brian Tochi (DotR)
Carmichael Simon (Live Tour)
Jon Valera (Mortal Kombat: Live Tour)
Allen Sandoval (Mortal Kombat: Live Tour)
Michael Li (Mortal Kombat: Live Tour)
Tom Choi (Mortal Kombat vs DC Universe, MK2011)لو کانگ یکی از* محبوبترین کاراکتر ها ، بهترین جنگجوهای قلمرو* زمین که افراد زیادی رو شکست داده؛ به حساب میاد. او از طریق مبارزات رفته رفته به عنوان قهرمان شناخته شد. به دلیل شکست های پی در پی شانگ سانگ توسط راهب های شائولین، او یکی از بزرگترین تهدیدات برای شانگ سانگ و شائوکان قلمداد می شد.


کانگ یکی از اعضای ((انجمن نیلوفر سفید)) بود که در ((اتحاد مرگبار)) شانگ سانگ و کوانچی کشته شد. در اولین سری بازی مورتال کامبت لو کانگ بدون خشونت نشان داده شد چون در فینیش کردن به طور صریح و* واضح رقیب خود رو نمی کشت. اما در مورتال کامبت 2 کشتن نیز شامل فینیشینگ های او قرار گرفت. در حالت زامبی او در مورتال کامبت: دیسپشن ، شاهد کشته شدن صدها مردم بی گناه توسط وی بودیم. البته این جرم جنایت واقعا توسط لو کانگ صورت نمی گرفت چون او کنترل روح خود رو نداشت.

ظاهر:


در اغاز کار ، لو کانگ شبیه به استاد بزرگ و عالی قدر* هنرهای رزمی ، ((بروس لی)) ، با سینه برهنه و شلوار مشکی و کفش های سفید ظاهر شد. در مورتال کامبت 2* و سری های بعدی وی دارای موهای بلند، سر بند قرمز ، دست بند و شلوار سیاه و قرمز کنگ فو بود ؛ با این حال نیم تنه بالایی لباس نداشت و برهنه بود.( البته در مورتال کامبت 4 لو کنگ* علاوه بر انچه که ذکر شد؛ تاپ قرمز هم رنگ می پوشید.). او در مورتال کامیت: دییسپشن به صورت زامبی که دارای پوستی سبز و خاکستری رنگ و فاسد ، صورتی آسیب دیده و زخمی و دست غل و زنجیر شده که به قلاب متصل شده بود ؛ ظاهر گردید. که البته این زنجیر عملا در بازی استفاده نمی شد. در سری مورتال کامبت 2011 وی به صورت انسانی پیشین خود با کمی تفاوت من جمله بستن کمر بند قرمز و مدال الدر گاد، بر گشت.

خط داستانی:


MK1:لو کانگ یک بچه یتیم بود که به فرمان معبد شائولین که در کوهستان های ایالت honon در چین استقرار داشت؛ برای آموزش برده شد. او تحت تعلیم اجداد بزرگ ((کنگ لائو)) *قرار گرفت و استعداد او در فرا گیری هنرهای رزمی توجه لرد رایدن رو به خودش جلب کرد. رایدن* آخرین امید قلمرو زمین را در او دید ؛ بنابراین لو کانگ* جوان را به منظور پیشرفت نزد استاد بزرگ هنرهای رزمی اوتولد ، ((بوراچیو)) برد. بعد از گذشت چند سال، تعلیم لو* کانگ کامل گردید و* وی به ((جامعه نیلوفر سفید)) که به فرمان رایدن برای دفاع از قلمرو* زمین تشکیل شده بود؛ پیوست. زمانی که دهمین سری مسابقات (( مبارزه مرگبار)) شکل گرفت؛ *وی بنا به خواسته راهب بزرگ معبد شائولین ، ((وو)) برای مبارزه و شکست دادن شانگ سانگ فرستاده شد چون لو برای برگرداندن نتایج مسابقه به مالکینش یعنی معبد شائولین ، مطلوب به نظر می رسید.


همانطور که او مسیر خود رو در مسابقه پیش می رفت؛ با دو شخصیت به نام های ((جانی کیج)) و ((سونیا بلید)) روبرو و دوست گردید. در طول ورود لو کانگ، اوتولد قهرمانی 9 سری از مسابقات مبارزه مرگبار رو از آن خودش کرده بود. سرانجام لو حق مبارزه با ((گورو)) را در مبارزات مرگبار به دست آورد. با اینکه اطمینان زیادی روی گورو* وجود داشت؛ لو توانست که گورو را شکست داده و قهرمان جدید مسابقات مبارزه مرگبار شود. به محض شنیدن خبر شکست گورو، شانگ سانگ لو* کانگ رو به مبارزه دعوت کرد.


بعد از یک مبارزه جانانه و حماسی، لو کانگ توانست با ضربه Fly Kick که بورا چیو به وی تعلیم داده بود؛ شانگ سانگ را شکست دهد. با شکست شانگ سانگ جزیره تحت نفوذ او نابود گردید و لو* به عنوان قهرمان جدید مبارزه مرگبار به خانه باز گشت.


MK 2:


بعد از بازگشت لو کانگ به خانه وی متوجه شد که تعداد بسیاری از راهب های شائولین به وسیله* گروهی از ((تارکاتان)) ها کشته شده اند. لو در نهایت خشم و با حمایت اعضای جامعه نیلو فر سفید* مانند کنگ لائو ،رایدن، ساب زیرو( برادر کوچک تر ساب زیرو بزرگ که توسط عقرب کشته شد) و اسموک (دود)،تصمیم گرفت که به اتولد سفر کند تا خواهان انتقام جویی باشد.


قبل از عزیمت، لو* به هالیود رفت تا از جانی کیج کمک بخواهد. خوشبختانه زمانی او جانی را ملاقات کرد که تارکاتانی در حال حمله به وی بود. سرانجام با پیوستن جانی و سونیا و مافوقش ((جکس)) ، آن ها راهی اوتولد شدند. در حین مبارزه ، لو* کانگ و کانگ لائو* با (( کیتانا)) روبرو شدند و لو* به مرور زمان عاشق کیتانا گردید. او متوجه ماهیت واقعی مسابقات اوتولد گردید اما با این حال یک چیز* واضح نبود و اون این موضوع بود که چگونه مسابقات صورت می گیرد. که پاسخ این سوال کسی نبود جز ((شائو کان)) امپراتور اوتولد. لو بعد ها در مقابل شائو کان ، شانگ سانگ و شوکانی به نام (( کینتارو)) را شکست داد و نزدیک به پیروزی کامل بود که شائو کان دستور نابودی نابودی قهرمانان زمین رو به نیروی های خودش داد. با این وضعیت نیروی های زمین به قلمرو خودشون برگشته و واسه مبارزه خودشون رو آماده کردن.


MK 3/UMK 3/MKT:


بعد از بازگشت به قلمرو زمین، لو کانگ به همراه کنگ لائو، شروع به تعلیم دادن نسل جدید راهب های شائولین کردند. اما با حمله نیروهای نابودگر* شائوکان و کشتن مبارزین انتخاب شده ؛در این عمل وقفه افتاد. در این بین کنگ لائو نزدیک بود که بوسیله جادوی شائوکان کشته شود. لو کانگ شائو کان رو به مبارزه طلبید و در نبرد نهایی مبارزه مرگبار، کان رو دوباره شکست داد. با این شکست، شائو کان و نیروهایش به اوتولد رانده شدن و روح هایی که کان طی مبارزات پی در پی تسخیر کرده بود؛ آزاد شد.


MK4/MK Gold:


لو کانگ برای پیدا کردن و آموزش نسل جدیدی از راهب های شائولین، به آمریکا سفر کرد. او در انجا دوست قدیمی خود ((Kai)) رو ملاقات کرد و پس از اون هر دو به منظور اینکه کای توسط لو آموزش ببینه؛ به چین برگشتند. اما به هرحال صلح و آرامش زیاد طول نکشید؛ چون خدای ارشد ( الدر گاد) سقوط کرده یعنی ((شیناک)) بوسیله یه پورتال (دروازه) از قلمرو زیرین ((Netherrealm)) به سمت Edenia *متواری شده بود. با این اتفاق کیتانا به دام افتاد و لو بر آن شد که به تنهایی به نجات کیتانا برود اما موفق نشد. لو به قلمرو زمین برگشت و با کمک رایدن، شروع به جمع آوری جنگجویان زمین برای حفظ زمین کرد. بالاخره زمانی رسید که لو کانگ در مقابل شیناک قرار گرفت و وی رو در یک مبارزه شکست داد. بعد از این پیروزی لو به معبد شائولین برگشت و بر این باور بود که کیتانا را برای همیشه از دست داده؛ اما شاهزاده Edenia یعنی کیتانا، از طریق پورتالی از Edenia ظاهر شد و از لو تشکر کرد و به وی پیشنهاد پادشاهی Edenia *را داد. اما مسئولیت پذیری لو به عنوان قهرمان مورتال کامبت، وی را مجبور به رد کردن این پیشنهاد کرد.


MK DA:


برای سال های متمادی، لو کانگ در یک آرامش و صلح نسبی به سر می برد تا زمانی که اتحاد مرگبار شکل گرفت. شانگ سانگ در شکل کانگ لائو در مقابل لو که در حال تمرین بود قرار گرفت. اما از لو شکست خورد.ولی با همکاری کوان چی، که لو را بوسیله پرتاپ جادو از پشت سر ، زخمی شده بود؛ توانستند که با شکستن گردن لو و نابودی روحش به زندگی وی پایان دهند. بعد از مدتی جسد تکه تکه لو توسط راهب های شائولین پیدا شد. و در مکانی در (( مدرسه وو شی)) ((WU Shi Academy)) دفن گردید.


MK Deception/MK Unchained:


در اوج این حوادث ، رایدن قدرت خدایی خود رو برای نابودی ((اوناگا)) آزاد ساخت؛ این امر باعث کشته شدن احتمالی شانگ سانگ و کوانچی گردید البته دقیقا مشخص نگردید. ولی چیزی که آشکار گردید این بود که با رخ دادن این حادثه روح هایی که شانگ تسخیر کرده ؛آزاد گردید. و روح لو نیز شامل آن گشت. پس از این رویداد رایدن قدرت خود رو از دست داد؛ بدن لو کانگ احیا گردید اما در یک حالت دیوانگی و وحشی گری به سر می برد. او تعداد بی شماری از راهب های شائولین رو سر برید و کشت. اما طولی نکشید که لو به ماجرای خود پی برد. و از این کشتار بی رحمانه سخت ناراحت گردید؛ اگرچه در اصل وی مقصر نبود. روح لو تصمیم گرفت تا در اوتولد بماند و علیه اوناگا مبارزه کند. او همچنین پی به این ماجرا برد که روح دوستان و همراهان همیشگیش، مانند خودش، توسط اوناگا اسیر شدند.


در اونجا لو به نینجای مرموزی به نام ((ارمک)) به عنوان یک متحد پیوست و قرار شد که دو ماموریت را انجام بدند. اول، تلاش برای نجات و رهایی دوستان از اسارت اوناگا با کمک ارمک. دوم، شکست دادن و توفق بدن لو که تحت کنترل خودش نبود. لو پس از مدتی آگاه شد که ((شوجینکو)) توسط اوناگا که خود رو به عنوان الدر گادی به نام ((کامیدوگو)) معرفی کرده بود؛ منحرف گردیده است ؛ با این حال لو از این واقعه خوشحال بود چون فکر می کرد این تکنیک شوجینکو هست که به او کمک کند. لو با کمک ارمک عازم انجام ماموریت شدند و وی توانست دوستان خود را از بند اوناگا رها سازد و دوباره* آن ها کنار هم جمع شدند. پس از این ماموریت لو کانگ بر این شد که آخرین و وحشتناک ترین ماموریت خودش رو یعنی مبارزه با بدن و روح تسخیر شده اش رو به انجام برسونه.


MK Armageddon:


با توجه به بیوگرافی ((نایت ولف))-(گرگ شب)، کیتانا همراه روح لو کانگ شد. پیوند بین این دو بسیار قوی بود. در نتیجه کیتانا قادر بود که نیروی خودش رو دست نخورده باقی بذاره تا یه راه برای دوباره پیوستن روح و بدن لو کانگ پیدا کند. و نایت ولف از طریق پیوند بین کیتانا و لو موظف شد که روح لو را مهار کند.


MK vs DC Universe:


پس از حمله ناموفق شائوکان به قلمروی زمین، لو کانگ برای مدتی به Wu Shi Academy *برگشت. پس از مدتی کوتاه تعدادی از راهب های انجمن نیلوفر سفید ناپدید شدن. از طرفی سرو کله کیتانا پیدا شد و وی اظهار ناپدید شدن تعدادی از جنگجویان قلمروی خود را کرد. آن ها به این نتیجه رسیدن که یکی از گروه لین کو ای یا بلک دراگون( اژدهای سیاه) ممکنه در این کار دخالت داشته باشند. بنابراین لو و کیتانا برای بررسی موضوع از هم دیگر جدا شدند.


لو برای جستجوی ((ساب زیرو))-(زیر صفر) عازم شد. که ناگهان از سوی ساب زیرو مورد حمله قرار گرفت. جالب این جاست که ساب زیرو فکر می کرد که ناپدید شدن تعدادی از جنگجویان لین کوئی زیر سر لو کانگ هست. لو به ساب زیرو توضیح داد که وی از این امر بی اطلاع هست که ناگهان سرو کله ((اسکورپیون))_(عقرب) پیدا شده و به ساب زیرو حمله می کند. لو با اسکورپیون درگیر شده و وی را شکست داد و ساب زیرو معرکه را ترک کرد. لو قبل از مبارزه با اسکورپیون متوجه چشمانش شد که با نور زرد رنگی می درخشید و همچنین این نور سراسر بدن او را فرا گرفته بود. لو بر این باور بود که این نور جادوی شانگ سانگ هست. اما بعد از شکست دادن اسکورپیون دریافت که این نور جادوی شیطانی نیست؛ بنابراین او را با خورد به آکادمی برد تا توسط* مافوقش آزمایش گردد. البته در انجا شانگ سانگ کمین کرده و منتظر برای جنگیدن با لو بود. لو این نور را بر روی خود ازمایش کرد اما نیرویی مشابه وی را به GothaM City منتقل کرد. آنجا با ((بت من)) روبرو گردید و این بار پنداشت که بت من همان شانگ سانگ هست.


لو کانگ بعدها با شانگ سانگ همکاری نمود و به همراه رایدن و کوان چی در مکانی گرد آمدن. در انجا به ماهیت جنگجویی جدیدی به نام ((دارک کان)) که ترکیبی از شائوکان و ((دارک سید)) بود؛ پی بردند. در نبرد نهایی لو ((گرین لانترن)) که از جنگجویان D.C بود شکست داد. اما ناگهان رایدن تحت تاثیر همان نیروی زرد دارک کان قرار گرفت. لو تلاش کرد که جلوی عصبانیت وی را بگیرد اما با شکست مواجه شد. اما رایدن با جمله معروف ((FATALITY)) شانگ سانگ به خود آمد. پس از آن رایدن به همراه ((سوپر من)) و دیگر همراهان عازم مبارزه با دارک کان شدند.
منبع: http://wiki.mkcenter.ir/Liu_Kang
موافقین ۲ مخالفین ۰ ۹۵/۰۵/۱۱
ryoma sama

نظرات  (۲)

سلام :
من بازی اصلآ انجام نمیدم ...
الانم نمیدونم چی هست ، ولی مشخصه خیلی وقت گذاشتی ...
دمت گرم
پاسخ:
ممنون.....
ولی جدی تاحالا مورتال بازی نکردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه مگه میشه مگه داریم؟؟؟؟؟؟؟
من پیشنهاد میدم که یه بارم که شده بازی کنی
۱۱ مرداد ۹۵ ، ۲۰:۵۴ katayoon dolatshahi
سلام من شمارو دنبال کردم شما هم لطفا دنبالم کنید
پاسخ:
بله چشم..
ممنون

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">