Spoil13

Spoil13

سلام..
محمد راحان هستم...به بلاگ من خوش اومدید...
اوقات خوشی رو براتون ارزومند هستم...
تو این بلاگ از گیم...انیمه ..انیمیشن..فیلم
.موزیک و خلاصه همه چیز مطلب گزاشته میشه....
وبه علاوه داستان ها و نوشته های بنده حقیر که امیدوار خوشتون بیاد..از دوستان اهل قلم...
(اگر اکسو ال باشند که چه بهتر*_*) دعوت به همکاری میشه..که انشالله یه تیم نویسندگی راه بندازیم...
و ...همین...
لذت ببرید.

آخرین مطالب
آخرین نظرات
نویسندگان

معرفی شخصیت های مورتال کمب.JHONY CAGE

يكشنبه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۲۱ ب.ظ

بعد یه چند روز با یه معرفی جدید در خدمت شما عزیزان هستیم...

جناب جانییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی کیج...

نام واقعی: John Carlton

سن: 29 ( در MK1)

قد: 183 سانتی متر

سکونت: قلمروی زمین

زادگاه: قلمروی زمین

ظهور: Mortal Kombat Mortal Kombat II Mortal Kombat Trilogy Mortal Kombat 4 Mortal Kombat Gold Mortal Kombat: Deadly Alliance Mortal Kombat: Tournament Edition MK: Deception (cameo) Mortal Kombat: Shaolin Monks Mortal Kombat: Armageddon Mortal Kombat:2011

نژاد: انسان

متحدین:

Liu Kang Sonya Blade Raiden Kung Lao Jax Kitana Fujin Sub-Zero Bo' Rai Cho Li Mei Cyrax Nightwolf Taven Shujinko Jade Kenshi Stryker Kai Mokap Sindel Smoke Kabal

دشمنان:

Shinnok Shao Kahn Quan Chi Shang Tsung Onaga Goro Reptile Kano Jarek Baraka Mileena

سلاح ها:

Bowie Knife (MK4) Pistol (MK4) Nunchaku (MK:DA, MK:A)

سبک های مبارزه:

Jeet Kune Do (MK:DA)

Karate (MK:DA) Shorin Ryu (MK:A)

دسته: خوب

طراح:

Daniel Pesina (MK, MKII) Chris Alexander (MKT) Linden Ashby (first movie) Chris Conrad (second movie) Matt Mullins (MKR) and (MKL) Jeff Durbin (Live Tour) Brad Halstead (Live Tour) Ted Nordblum (Live Tour) Jeff Bennett (Journey Begins)


جان کارلتون، معروف به جانی کیج یکی از معروف ترین شخصیت های سری بازی مبارزه مرگبار هست که به عنوان سوپر استار وستاره فیلم های اکشن و رزمی هالیوود شناخته می شه که برای اولین بار در اولین سری مورتال کامبت ظاهر شد.


درباره جانی کیج:

جانی یک ستاره فیلم های هالیوودی بود؛ وی در اصل وارد سری مبارزات مرگبار شد تا مهارت های رزمی خودش رو به فیلمسازان و منتقدان و تماشاگران بده که اعتقاد داشتند جانی بیشتر روی تکنینک های گول زننده دوربین کار می کنه و یک مبارز واقعی نیست. سرانجام او یکی از مهمترین مدافعان قلمروی زمین شد؛ اگرچه او گهگاهی به دلیل خود پسندی و مادیگرایی اشتباهاتی می کرد اما او یک مبارز دلیر و وظیفه شناس بود.

خط داستانی:

جانی کیج یک سوپر استار رزمی کار ، که بوسیله اساتید بزرگی از سراسر جهان آموزش داده شده بود. او همیشه مورد تسمخر منتقدان و فیلم سازان به دلیل استفاده از جلوه های ویژه قرار می گرفت؛ اما چیزی که بر اونها نامعلوم بود؛ نیروی shadow kickو force ball جانی بود که در واقع این ها قدرت های ماورای طبیعی بودند. او برای بهبود این قدرت ها وارد مسابقات مرگبار شد.


Mortal kombat 1:

جانی کیج برای اولین بار در یه بندر مشاهده شد که وی به منظور مسافرت به جزیره شانگ سانگ ، به همراه منشی و وکیل خود، منتظر کشتی بود . وکیل و منشی وی که ترس سراسر وجودشون رو گرفته بود؛ سعی در منصرف کردن جانی برای شرکت در مسابقات داشتند؛ اما جانی گوشش به این حرف ها بدهکار نبود. بعد از اینکه جانی سوار بر کشتی شد از سوی شخصی به نام "کینو"-"Kano" ، رهبر گروه (( اژدهای سیاه)) و دیگر متحدینش مورد آزار قرار گرفت. اما یکی از پیروان راهب های شائولین به نام لو کنگ به او کمک کرد و تعدادی از گردن کلفتان رو کتک زد در حین این که جانی با ضربه shadow kick خود کینو پریشان رو ناک اوت کرد. بعد از مدت کمی از این واقعه جانی به لو و "سونیا بلید"-"Sonya Blade" که از نیروهای ضربت ایالات متحده بود پیوست. اونها بعدا سازماندهی شدن برای حفاظت از قلمرو زمین و زیر نظر محافظ قلمرو زمین، خدای رعد یعنی "ریدن"-"Raiden" مورد تعلیم قرار گرفتند. در طور نبرد نهایی بین لو کنگ و شانگ سانگ، جانی با سونیا برای مبارزه با "گورو" متحد شدن. پس از شکست خوردن شانگ سانگ و نابودی قلعه و جزیره او ریدن برای حفاظت جانی اونو به کشتی که نزدیک جزیره واقع ووابسته به نیروهای ویژه بود؛ انداخت. پس از اون وی با سرگرد "جکسون بیگس"-"Jax" ملاقات کرد و از جانب او در مورد سونیا مورد بازجویی قرار گرفت. جانی هر اونچه که اتفاق افتاده بود رو برای جکس شرح داد اما جکس این وقایع رو باور نکرد. پس از آزاد سازی جانی کیج، او فیلمی با عنوان (( مبارزه مرگبار)) ساخت و تجربیات خود رو در اون بیان کرد.


Mortal kombat 2:


با توجه به وقایع ضبط شده از سونیا و کینو که به دست نیروهای ویژه ایالات متحده رسیده بود؛ جکس فهمید که هر اونچه که جانی شرح داده بود درست هست. بنابراین وی خودش رو آماده کرد تا یه بار دیگه جانی رو پیدا کنه. از طرفی جانی در حال ایفای نقش در فیلمی بود که ناگهان توسط شنگ سانگ دوباره متولد شده ،کینتارو، باراکا، کیتانا و ملینا مورد حمله قرار گرفت. همزمان با این امر جکس به صحنه رسید و تصمیم گرفت که به جانی کمک کند و این دو در مقابل مهاجمین ایستادند. پس از این ماجرا اون ها به دیگر مبارزان قلمرو زمین برای ادامه مبارزه پیوستن؛ در این حین ریدن ظاهر شد وقصد اتمام مبارزه رو داشت که شنگ سانگ پیشنهاد راه اندازی سری جدیدمسابقات مرگبار رو داد. بنابراین بار دیگه جانی به متحدین خود برای حفاظت قلمرو زمین پیوست. اون ها به اوتولد سفر کردند. سرانجام لو کنگ امپراطور شائوکان رو به مبارزه طلبید و با شکست او بار دیگه نشان داد که قهرمان واقعی مسابقات مرگبار هست.


Mortal kombat trilogy:

پس از شکست شائوکان توسط لو کنگ، شائوکان با نیروهای عظیم خود قلمرو زمین رو مورد هجوم قرار داد تا این قلمرو رو تصاحب کنه. در طول این حمله جانی کیج توسط یکی از رهبران نیروهای برانداز شائوکان به نام "موتارو"-"Motaro" کشته شد. از اونجا که روح جانی قادر نبود به طبقات بالای بهشت صعود کند؛ روح او مجددا به بدنش بازگشت. بعد ها وی به عنوان یکی از مبارزان منتخب برای مقابله با حمله شائوکان انتخاب گردید.


Mortal kombat 4/Gold:

پس از شکست مجدد شائوکان توسط لو کنگ، روح جانی رها شد تا بتونه به طبقات بالاتر صعود کنه. در اونجا وی مشاهده کرد که خدای ارشد سقوط کرده یعنی "شیناک" قلمرو زمین رو مورد تاخت قرار داده ؛ بنابراین جانی ریدن رو دنبال کرد تا بتونه روح مرده خودش رو بازیابی کنه. با بازیابی روح مرده جانی ، اون تونست که به مدافعان قلمرو زمین بپیونده و در شکست دادن شیناک کمک کنه. بعد از سقوط شیناک مشخص شد که احیای روح جانی که توسط ریدن صورت گرفته بود؛ تاثیر ابدی داره بنابراین جانی به جای صعود به مراتب بالا روی زمین باقی ماند.


Mortal kombat: deadly Alliance:

سال ها بعد، جانی کیج فیلمی با عنوان (( مبارزه مرگبار: مرگ جانی کیج)) ساخت که در این فیلم او مکرر کشته می شد و بعد به زندگی باز می گشت. در حین فیلم رایدن از جانی خواست که در مبارزه علیه (( اتحاد مرگبار)) کوانچی و شنگ سانگ ، کمک کند. اوابتدا گمان می کرد که رایدن بازیگر فیلم هست؛ اما زمانی که مشاهده کرد که بازیگر نقش رایدن در حال خوردن غذاست؛ فهمید که ریدن واقعی از او درخواست کمک کرده تا برای تعلیم مجدد به جزیره شنگ سانگ سفر کند. بنابراین جانی خود رو به جزیره رسوند و در اونجا از مرگ لو کنگ اگاه شد و تصمیم گرفت که به دوستان خودش کمک کنه.


Mortal kombat: deception:

جانی کیج در آخرین حمله در اتحاد مرگبار کشته شد. ( او ، سونیا و جکس به وسیله لشکر عظیمی از تارکاتان ها محاصره و مستغرق شدند. علاوه بر اون کنگ لاو و کیتانا بوسیله کوانچی و شنگ سانگ به قتل رسیدند) . بعد ها جانی توسط اوناگا دوباره زنده و به غلام و اسیر او تبدیل گشت. پس از چندی ارمک جانی رو از این وضعیت آزاد کرد.


Mortal kombat armagedon:

جانی از اینکه ریدن و لو کنگ دوباره به هم بپیوندن و جنگجویان قلمرو زمین رو هدایت و رهبری کنند؛ ناامید شد. او در خیال خود منظره ای رو مشاهده کرد که شیناک در قلمروهای مختلف، پورتال های رو ایجاد کرده؛ بنابراین جانی تصمیم گرفت تا این نواحی رو بررسی کنه تا بفهمه که وهم خودش واقعیت هست یا نه و اینکه مطمئن بشه شیناک در این موقعیت ها حضور داره. از قضا تمام این اوهام درست از آب در اومد و جانی فهمید که مقصد بعدی شیناک جزیره شنگ سانگ هست. او به جزیره رفت و مشاهده کرد که شیناک به همراه کوانچی در حال برنامه ریزی اند تا با زور قلعه شائوکان رو بگیرند. زمانی که کوانچی بوسیله پورتالی که از اون اومده بود؛ ناپدید شد؛ جانی حمله خودش رو آغاز کرد و گارد های شیناک رو متلاشی کرد تا این که شیناک مجبور به عقب نشینی شد. کمی بعد، جانی شروع به جمع آوری متحدینی از جمله نایت ولف ، ساب زیرو و کنشی کرد تا در مبارزه آرماگدون با نیروهای تاریکی مبارزه کنه . در آرماگدون بسیاری از مبارزینی که حضور داشتند کشته شدند و جانی بوسیله دشمنی ناشناس ، سرش از بدنش جدا شد و به قتل رسید. ( روحش شاد...!)

برخی از نکات جزئی:

- ابتدا قرار بود نام کاراکتر جانی کیج ، " مایکل گریم"-"Michael Grimm" باشه اما در طول ساخت این نام گذاری عوض شد.

- نام واقعی جانی کیج بر گرفته از سرپرست تیم برنامه نویس بازی های شرکت Midway، جان کارلتون هست.

- در فیلم مورتال کامبت قرار بود که براندون لی (فرزند استاد بزرگ هنرهای رزمی یعنی بروس لی) نقش جانی کیج رو بازی کنه که متاسفانه قبل از تصویر برداری فیلم، کشته شد.

- جانی تنها کاراکتری هست که در نسخه اصلی مورتال کامبت با دیگر کاراکتر ها هیچ گونه ارتباط قبلی نداره.

منبع:http://wiki.mkcenter.ir/Johnny_Cageموافقین ۰ مخالفین ۱ ۹۵/۰۵/۱۷
ryoma sama

نظرات  (۴)

ازش خوشم نمیاد :|
پاسخ:
اتفاقا کپی خودته.....خخخخ
راستی پرا اون پست آستین خور رو برداشتی؟
پاسخ:
با یکی دعوامون شد زدیم هرچی پست که توش ازش اسم برده بودیم حذف کردیم....
بعد فهمیدیم که اصلا اون نبوده...
دیگه هم حالش و نداشتیم که دوباره بزاریم....
ولی نگران نباش..تو همون استین خور میمونی دی
حالا با کی دعوات شده بود ؟
پاسخ:
خخخخخخ
ایسان گرامی...
بعد فهمیدیم که یکی دیگه هکش کرده بوده جای اون با من حرف میزده..

میخواستم پست ـه رو به آیسان نشون بدم اما اومدم دیدم نیست
پاسخ:
عخی.. میخوای دوباره بزارم؟؟

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">